ul. Tartakowa 103

44-360 Lubomia

Ciepło i światło w jednym!

Czego można chcieć więcej? Jest to pierwsze ogrzewanie na podczerwień z wydaja technologią LED! Rama easyLight otacza panel grzewczy w doskonały sposób i zapewnia niezwykłe oświetlenie z przyjemnym światłem.

Nasze 3 warianty:

Classic

Jasne ramy dla purystów, klasyczna emisja światła w dół. Wystarczy przełącznik świateł i dodatkowo z Twojego komfortowego ogrzewania pochodzić będzie również przyjemne światło.

Duo

Lekka rama z dwoma pasmami świetlnymi i wyższym natężeniem światła. Pasmo światła świeci w górę i tworzy przyjemne, pośrednie oświetlenie. Drugie pasmo światła promieniuje klasycznie w dół i dostarcza bezpośrednie światło. Oba są przełączane oddzielnie.

Deluxe

Te same pasma świetle z wyższym natężeniu światła jak w duo. Ale oba mają możliwość nieustannego przyciemniania. Określ swój projekt oświetlenia na zamówienie i uzyskaj dokładnie żądane natężenie oświetlenia według swojego gustu i komfortu.

Wszystkie wersje easyLight dostępne są w następujących temperaturach barwowych: 3000K (ciepła biel) lub 4000K (zimna biel).

EasyLight jest oczywiście rozbudowany, wszystkie panele na podczerwień można również uzyskać w wersji sufitowej w ramce U-line elegance.