Nowoczesne ogrzewanie w Twoim domu!

ul. Tartakowa 103

44-360 Lubomia

Twój pokój, gdzie odpoczywasz….

Pewne marzenia o chwilach odprężenia i spokoju dla wielu z nas (szczególnie tych nieco starszych, bo przeżyli kontakt z ciepłem pieca kaflowego) kojarzą się z tradycyjnym, starym piecem kaflowym i jego najprzyjemniejszym ciepłem jakie znamy. Bo tak rzeczywiście jest, że ciepło z pieca kaflowego odpręża, i przenika głęboko dając wrażenie przytulności i bezpieczeństwa. Gdyby tylko jeszcze odpadła ta cała praca związana z paleniem w piecu i ten brud nierozerwalnie z tym związany i koszty… Mamy zatem bardzo dobrą wiadomość dla miłośników ciepła z pieca kaflowego – panel easyTherm jest takim „inteligentnym piecem kaflowym”, bowiem wytwarza dokładnie taką samą falę ciepła jak piec kaflowy, tyle że odpadają praca, czas konieczny na uszykowanie pieca, brud i koszty… inteligentna propozycja, prawda?

Relaksuj się w pobliżu „easyTherm”

Nie widać wprawdzie płomieni ognia, ale wszystko inne ma już tylko zalety i takie samo działanie na nasze ciało jak tradycyjny piec kaflowy.

Optycznie nasz nowoczesny piec kaflowy jest mobilnym panelem na rolkach wytwarzającym falę ciepła. Za pomocą bardzo wyrafinowanej techniki termostatycznej oraz systemów sterowania w czasie można go również uruchomić za pomocą telefonu komórkowego. A wszystko to bez brudu, pyłu i nakładów pracy – zdrowe ciepło i niewielkie zapotrzebowanie energetyczne.

Jaka technika kryje się za tym?

Oferujemy nie „jakieś tam panele na falę ciepła”, lecz posiadamy PATENT na opracowaną w Austrii technologię oraz otrzymaliśmy na Wystawie Wynalazków w Genewie w 2008 roku nagrodę specjalną.

Zalety naszej techniki paneli easyTherm to głównie:

  1. panele easyTherm zajmują bardzo niewiele miejsca w przeciwieństwie do innych paneli na falę ciepła i grzejników konwektorowych (tradycyjnych),
  2. wyróżniają się udowodniona unikalną skutecznością energetyczną (Recenzja naukowo-techniczna Technische Universitat zu Wien und zu Graz)
  3. posiadają certyfikat TÜV
  4. specjalnie opracowane technologie ceramiczne (też patent easyTherm !!) z Instytutu Fraunhofer
  5. również miłośnicy estetyki i kolorów mają powody do satysfakcji: frontowa płyta paneli jest dostępna w wielu kolorach, ramki można zamówić w drewnie lub ze stali szlachetnej,
  6. system grzewczy w domu oparty na panelach easyTherm jest tańszy na etapie inwestycji oraz tańszy w kosztach eksploatacyjnych w stosunku do tradycyjnych technik grzewczych,
  7. w domu wytwarza zupełnie inny zdrowszy klimat w zimie oraz posiada udowodnione działanie terapeutyczne na ustrój człowieka
  8. Panele mają zaskakująco długą żywotność, nie wymagają żadnej konserwacji, ich montaż jest niewiarygodnie prosty i każdy może wykonać go samodzielnie, wymagają niewielkiej mocy przyłączeniowej, a jeśli nie zamierzamy nic płacić za „paliwo elektryczne”, to można nasze panele zasilać z generatorów wiatrowych lub baterii fotovoltaicznych, które już dzisiaj instaluje się masowo w ogródku przydomowym i/lub na dachu – już od mocy 3,5 kW można ogrzać dom o powierzchni 140 m2 nie płacąc za ogrzewanie nawet 1 grosza. Wkrótce Prawodawca w Polsce 'dociągnie’ do standardów prawnych Europy Zachodniej i każdy, kto zainwestuje w takie „indywidualne elektrownie przydomowe” będzie mógł sprzedawać prąd do sieci publicznej, a zatem przychód a nie strata… Rząd Polski pracuje obecnie nad odpowiednimi projektami ustaw. W Europie Zachodniej jest to już „chleb powszedni”.

Po prostu musicie Państwo sami wypróbować ten rodzaj ciepła.
Proszę nawiązać kontakt z nami kontakt lub najprościej przyjdźcie odwiedzić nas w naszej Firmie, gdzie można „na żywo” przeżyć ciepło z easyTherm lub skierujemy Was do najbliższego Wam Zakładu partnerskiego w Waszej okolicy.

Sprawdź zalety ogrzewania falą ciepła easyTherm