Nowoczesne ogrzewanie w Twoim domu!

ul. Tartakowa 103

44-360 Lubomia

Z EASYPLAN możemy „jeszcze ładniej” ogrzewać…

Easyplan jest pomysłem na zlicowanie powierzchni paneli easyTherm z powierzchnią ściany czy sufitu, o ile takie oczekiwania w ogóle występują po stronie inwestora czy architekta lokalu, w którym nasze panele mają spełniać swoje zadania grzewcze. Nierzadko jednak taka potrzeba wcale nie występuje, bowiem panel zawieszony na ścianie czy na suficie (niejako jak obraz, a nie „w nich”) jest elementem o tak przekonujących walorach estetycznych, że wielu inwestorów nie zgłasza potrzeby „wbudowania” paneli w ścianę. Ale czasami jest to jednak wskazane…

Easyplan jest rodzajem kasety wewnątrzściennej, która jest z jednej strony otwarta, a to po to, aby można było w niej umieścić panel, którego powierzchnia wysyłająca falę ciepła licuje się wówczas z powierzchnią ściany. Sam montaż jest bardzo prosty i każdy malarz jest go w stanie przeprowadzić bez żadnych problemów.

Takie rozwiązanie jakim jest easyPlan jest w technice paneli unikalne w skali światowej i oferowane jak do tej pory tylko przez naszą firmę. Ma to również związek z unikalną technologią samego panela easyTherm, który niemal 100% możliwej do zamiany na falę ciepła energii elektrycznej pozyskuje właśnie na tę falę, co skutecznie eliminuje zagrożenie nadmiernego nagrzewania się panela umieszczonego w szczelnej kasecie, bowiem niemal cala energia „wyrzucana” jest w postaci fali ciepła na zewnątrz kasety. Gdyby tak nie było, to mielibyśmy spory problem z kumulacją ciepła i szybkim wzrostem temperatury samego panela.

EasyPlan daje zatem większe możliwości kreowania różnych form architektury wnętrza i tym samym ułatwia pracę projektantom wnętrz….

Zdjęcia poniżej ilustrują takie sytuacje budowlane w praktyce. Szczegóły można omówić z naszymi konsultantami telefonicznie lub na spotkaniu w firmie.